Warning: include(framework/twitter/twitteroauth.php): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/themes/matusiak/functions.php on line 15

Warning: include(framework/twitter/twitteroauth.php): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/themes/matusiak/functions.php on line 15

Warning: include(): Failed opening 'framework/twitter/twitteroauth.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /wp-content/themes/matusiak/functions.php on line 15
About us | Matusiak - okna

About us

We are professionals

Firma Z.P.H.U."MATUSIAK"

Firma Z.P.H.U. "MATUSIAK" to przedsiębiorstwo działające w branży szeroko pojętej stolarki z aluminium i PCV, konstrukcji całoszklanych oraz paneli elewacyjnych.
W wyniku rozwoju przedsiębiorstwa oraz zwiększenia produkcji firma została rozbudowana i od 2008 roku siedziba wraz z zapleczem produkcyjnym znajduje się w Chojnem przy ul. Sadowej 1.
Wtedy też wprowadziliśmy do produkcji przegrody przeciwpożarowe (okna, drzwi, ścianki od EI 15 do EI 120), na które uzyskaliśmy stosowne certyfikaty.
W 2012 roku zainwestowaliśmy w nowoczesny park maszynowy wyposażony w maszyny CNC. W celu usprawnienia procesu produkcyjnego zbudowaliśmy własną lakiernię proszkową wyposażoną w kompletną linię technologiczną.
Doświadczony zespół w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym gwarantuje wysoką jakość i estetykę wyrobów, pozwala na zaoferowanie wyszukanych i złożonych konstrukcyjnie produktów. Staramy się dobierać dostawców i surowce tak, aby wyroby były funkcjonalne, nowoczesne i służyły latami.
Swoim klientom oferujemy nie tylko gotowe wyroby, ale również ich profesjonalny montaż.
Swój sukces zawdzięczamy ciągłemu doskonaleniu, nie stoimy w miejscu ale staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klienta.

New Slide